Biurko EASY

Dostępność: Produkt dostępny

Termin realizacji:   3-4 tygodnie

Cena:

599,00 zł

770,00 zł brutto

-22.208%

Promocja
Wymiary produktu (dług. / szer. / wys.)

120 / 60 / 75 cm


*Podstawowym kolorem tego mebla jest kolor biały. Zmiana koloru podstawowego na inny jest możliwa po potwierdzeniu z Producentem. Zadzwoń: 607 580 573 lub napisz: info@malii.pl

Okres gwarancji: 2 lata 
Produkt do samodzielnego montażu.

Więcej szczegółów

Drewniane biurko EASY

to chyba najbardziej funkcjonalny i rozwojowy mebel z całej serii EASY. Jego liczne warianty, jakie możemy uzyskać poprzez możliwość modułowej rozbudowy wprost przekładają się na szerokie spektrum możliwości użytkowych i bogatą kolorystykę. Wykonane w całości z drewna litego, łącznie nawet z „plecami” kontenerka, może być ustawiane zarówno centralnie w pomieszczeniu, jak też dowolnym bokiem przy ścianie. Użytkownik w każdej też chwili może zdecydować o zmianie ustawienia kontenerka. Odpowiednio przemyślana i przygotowana konstrukcja umożliwia ustawienie kontenerka zarówno po lewej, jak i prawej stronie. Nie wymagane jest dokupowanie żadnych dodatkowych elementów, czy też złączeń. Funkcja ta staje się szczególnie przydatna w przypadku przemeblowań pomieszczeń́, zmiany mieszkania lub też wtedy, gdy mamy potrzebę nowej aranżacji pokoju naszego dziecka.

Samo biurko charakteryzuje się wysoką estetyką. Konstrukcja oparta na budowie drewnianego ramiaka, w obrębie którego umieszczona jest wykonana w całości z drewna płycina, daje nam z jednej strony poczucie wysokiej wytrzymałości mebla, z drugiej natomiast subtelność i niepowtarzalność wyrazu drewna litego.

Projektując biurko EASY pamiętaliśmy przede wszystkim, że jest to miejsce pracy i rozwoju dziecka. Nauka lub inne zaangażowania wymagające często długotrwałej pracy dziecka przy biurku powinny odbywać się w warunkach maksymalnej funkcjonalności, ale też kolorowej i przyjaznej atmosferze. Stąd też przewidzieliśmy możliwość rozbudowania biurka o zestaw funkcjonalnych i kolorowych drewnianych pudełek, stanowiących uzupełnienie oferty mebli podstawowych. Liczne warianty mocowań drewnianych kolorowych pudełek umożliwiają dostosowanie biurka do bieżących potrzeb. Wszelkiego rodzaju przybory do pisania, ulubione maskotki są zawsze pod ręką, a w przypadku dzieci mniej szanujących porządek, przedmioty zwykle porozrzucane po pokoju wreszcie mogą znaleźć swoje miejsce docelowe.

Do biurka możemy zmontować również wysoką nadstawkę, która pełni funkcję dodatkowej półki na książki lub przydatne drobiazgi. Nadstawka może zostać również przymocowana do ściany, niezależnie od ustawienia biurka. W bliskiej odległości, skomponowane jednak kolorystycznie oba meble, będą tworzyć zgrany i funkcjonalny duet.

Wśród wielu udanych pomysłów i wariantów naszych Klientów może warto zwrócić uwagę na te mniej awangardowe, ale jednocześnie bardzo ciekawe. Urządzając pokój dziewczynki rodzice zdecydowali o zakupie biurka białego z filetowym przodem szuflady i jednym pudełkiem w kolorze różowym zamocowanym po prawej stronie mebla. Była to wyjątkowo ciekawa i subtelna kompozycja.

Inny z naszych klientów zamówił biurko z całą wolno stojącą czerwoną nogą. Biurko to w zestawieniu z szafą, w której na czerwono pomalowaliśmy najmniejsze drzwiczki, tworzyło przyciągającą oko aranżację.

Subtelnym zestawieniem bieli i kości słoniowej było biurko z nadstawką, gdzie białe biurko miało w kolorze kości słoniowej pomalowane drzwiczki i front szuflady, jednak z zachowaniem białych uchwytów. Drewniana nadstawka mocowana na ścianie, została pomalowana w podobnej konwencji. Całe drewniane plecy nadstawki zostały pomalowane w kolorze kości słoniowej, natomiast wszystkie półki w kolorze białym. Ten niecodzienny układ kolorystyczny sprawiał wrażenie lekkości i uwydatniał estetykę mebli drewnianych.

 

Materiał
100 % lite drewno sosnowe,

Wybarwienie
włoskie ekologiczne farby wodne, możliwe wszystkie warianty kolorystyczne z palety kolorów,

Stan produktu
produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu, w komplecie znajdują się wszystkie potrzebne elementy do składania oraz instrukcja

Wymiary produktu (dług. / szer. / wys.)

120 / 60 / 75 cm


Wymiary zewnętrzne paczek (dług. / szer. / wys.)

1115 x 600 x 175

575 x 360 x 100

Oceń 
27-10-2017

piechu5

Wszystko ok! Wzorowa transakcja. Bardzo szybka realizacja zamówienia. Wszystko świetnie spasowane. Dzieci zadowolone w 100 % !!!!

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Biurko EASY

  Biurko EASY

  Okres gwarancji: 2 lata 
  Produkt do samodzielnego montażu.