Komoda EASY

Dostępność: Produkt dostępny

Termin realizacji:   3-4 tygodnie

Cena:

799,00 zł

995,00 zł brutto

-19.698%

Promocja
Wymiary produktu (dług. / szer. / wys.)

100 / 54 / 85 cm

loader


*Podstawowym kolorem tego mebla jest kolor biały. Zmiana koloru podstawowego na inny jest możliwa po potwierdzeniu z Producentem. Zadzwoń: 607 580 573 lub napisz: info@malii.pl

Okres gwarancji: 2 lata 
Produkt do samodzielnego montażu.

Więcej szczegółów

Drewniana komoda EASY

to uniwersalny mebel dziecięco/młodzieżowy. Może zarówno pełnić funkcje małej podręcznej szafki, jak i miejsca z przeznaczeniem dekoracyjnym, na którym ustawimy książki, zabawki, czy też pamiątkowe zdjęcia. Komoda posiada dwie głębokie szuflady (45 cm) oraz dwie półki schowane za drzwiczkami. To rozwiązanie pozwala podzielić rzeczy w zależności od ich gabarytów, jak i częstotliwości korzystania. Dwie odkryte drewniane półki to miejsce na rzeczy podręczne. Cała komoda, tj. front, boki, jak również wewnętrzne półki wykonane są z drewna litego. Szuflada również wykonana jest w całości drewna (tj. przód, boki, tył szuflady) i pracuje na cichych prowadnicach z dociągiem.

W miejscu otwartych półek możemy umieścić kolorowe ozdobne również w całości wykonane z drewna pudełka – w różnej kombinacji dużych i małych. Pudełka są doskonałym miejscem na liczne drobiazgi, jakie używa nasze dziecko, w szczególności te, z uporządkowaniem których bywa problem. Pudełka pracują na długich paskach miękkiego filcu, dzięki czemu nie dochodzi do zarysowań powierzchni mebla. Pudełka należy wybrać oddzielnie z naszej oferty jako meble uzupełniające wskazując  w zamówieniu rodzaj (duże/małe) oraz kolor. 

Komoda z uwagi na swą funkcjonalność kierowana jest do każdej grupy wiekowej.

Możliwość dowolnego wyboru koloru mebla, jak również drewnianych ozdobnych pudełek sprawia, że istnieje duża możliwość aranżacji w przedziale wiekowym od najmniejszych dzieci po dorastającą młodzież. Wspomniana bogata kolorystyka, jak również proste, acz uniwersalne wzornictwo pozwalają nam z powodzeniem  umieścić komodę w pokoju zarówno przeznaczonym dla dziewczynki, jak i chłopca. Tradycyjnie kolory takie, jak róż i czerwień uznawane są dziewczęce, a grant, niebieski lub szary to znowu najczęściej kolory wybierane dla chłopców. W przypadku pokoi wspólnych, przeznaczonych dla dziewczynki i chłopca, swobodnie możemy skorzystać kombinacji takich kolorów, jak zielony, filetowy, żółty, itp. Obecnie też wyraźna jest tendencja, szczególnie w przypadku dzieci już troszkę starszych, by nadawać meblom bardziej uniwersalny, uniseksowy charakter. Dlatego też często realizujemy zlecenia, gdzie rodzice wybierają dla pokoju dziewczynki, jak również dla pokoju chłopca zestawy mebli szarych, ciemnoniebieskich lub też w całości białych. Cieszymy się, gdy widzimy również zamiłowanie naszych klientów do ekspresji. Czerwone komoda z białymi frontami, a do tego biurko białe z wyłącznie z dwoma czerwonymi nogami stworzyły ciekawy i wyrazisty zestaw przeznaczony dla kilkunastoletniej dziewczynki.  

W przypadku naszych najmniejszych pociech komodę możemy doskonale wykorzystać, jako podstawę do zamontowania przewijaka. Przy takim zastosowaniu nieoceniony przy przewijaniu dziecka okaże się długi blat komody i ozdobne pudełka, gdzie będziemy mogli przetrzymywać higieniczne niezbędniki. Dbając o szczegóły do komody załączamy zestaw filców przylepnych pod każdą nogę mebla. Dlatego też  komodę drewnianą Easy możemy od razu ustawiać i użytkować w pokoju dziecięcym, w tym również na wrażliwych na zarysowanie podłożach.

Materiał
100 % lite drewno sosnowe,

Wybarwienie
włoskie ekologiczne farby wodne, możliwe wszystkie warianty kolorystyczne z palety kolorów,

Stan produktu
produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu, w komplecie znajdują się wszystkie potrzebne elementy do składania oraz instrukcja

Wymiary produktu (dług. / szer. / wys.)

100 / 54 / 85 cm


Wymiary zewnętrzne paczek (dług. / szer. / wys.)

915 x 540 x 150

860 x 540 x 110

320 x 210 x 40

Napisz opinię

Komoda EASY

Komoda EASY

Okres gwarancji: 2 lata 
Produkt do samodzielnego montażu.