Kontenerek EASY

Dostępność: Produkt dostępny

Termin realizacji:   2-3 tygodnie

Cena:

149,00 zł

225,00 zł brutto

-33.778%

Promocja
Wymiary produktu (dług. / szer. / wys.)

45 / 45 / 45 cm


*Podstawowym kolorem tego mebla jest kolor biały. Zmiana koloru podstawowego na inny jest możliwa po potwierdzeniu z Producentem. Zadzwoń: 607 580 573 lub napisz: info@malii.pl

Okres gwarancji: 2 lata 
Produkt do samodzielnego montażu.

Więcej szczegółów

Drewniany kontenerek EASY

to wyjątkowo ciekawy i wszechstronny mebel. Samodzielnie może pełnić funkcję szafki nocnej przy łóżku, dodatkowej przestrzeni przy biurku lub też przy innym meblu. Jego wyjątkowo mocno konstrukcja sprawia, że utrzymuje ciężar siedzącej na nim dorosłej osoby. Meble EASY dzięki zastosowaniu ramiaka, który okala całą bryłę mebla mają wielopłaszczyznową głębię odbioru. Mimo, iż sama konstrukcja mebli jest dość prosta, to ta wielopłaszczyznowość ożywia i uwypukla bryłę mebla, jak również podkreśla solidne wykonanie oparte na zastosowaniu w produkcji mebli wyłącznie drewna litego. Te cechy kolekcji EASY są szczególnie dobrze widoczne przy opisywanym kontenerku. Z każdej jego strony widzimy solidny i mocny drewniany ramiak. Ramiak okala płyciny również wykonane z litego drewna. Kolorowa drewniana półka lub kolorowe drewniane pudełka stanowią ciekawe uzupełnienie kontenerka i są dostępne w naszej ofercie w kilkunastu kolorach.  

Szczególną cechą kontenerka jest jego modułowość, tj. możliwość rozbudowy. Z kilku kontenerków możemy zbudować słupek, który postawiamy w rogu pokoju dziecka. Łącząc kontenerki poziomo i pionowo możemy zbudować ciekawe regularne lub nieregularne ścianki, które mogą pełnić funkcję solidnego regału, dostawki do biurka lub nawet rozdzielać pokój naszych dzieci wyznaczając przestrzeń dla każdego z nich. Budowanie różnego kształtów figur jest możliwe dzięki przemyślanej i bardzo solidnej budowie drewnianego kontenerka EASY.  

Jedną z bardziej ciekawych aranżacji, przy użyciu kontenerka było zbudowanie z kilku kontenerków wysokiej ścianki i ustawienie jej bezpośrednio przy łóżku piętrowym. Stojąca przy samym wezgłowiu łóżka ścianka tworzyła wraz z nim ciekawą i funkcjonalną całość. Otwarta budową kontenerka (bez pleców) spowodowała, że ażurowa ścianka sprawiała wrażenie lekkiej i przejrzystej. Oba meble, ścinka i łóżko piętrowe, były pomalowane na biało. Cześć kontenerków posiadała kolorowe półki, a kilka z nich kolorowe drewniane pudełka. W Łóżko piętrowe EASY miało kolorowe szczebelki drabinki, kolorowe tabliczki na imiona  oraz pomalowane w dwóch różnych kolorach przód i tył szuflady łóżka. Cały zestaw ustawiony został w centralnym miejscu przestronnego pokoju należącego do dwóch chłopców. Żywa kolorystka, wysoka funkcjonalność wynikająca z modułowego charakteru kontenerka i jego kolorowych dodatków stworzyły nowatorką i bardzo ciekawą aranżację chłopięcego pokoju.

Materiał
100 % lite drewno sosnowe,

Wybarwienie
włoskie ekologiczne farby wodne, możliwe wszystkie warianty kolorystyczne z palety kolorów,

Stan produktu
produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu, w komplecie znajdują się wszystkie potrzebne elementy do składania oraz instrukcja

Wymiary produktu (dług. / szer. / wys.)

45 / 45 / 45 cm


Wymiary zewnętrzne paczek (dług. / szer. / wys.)

450 x 405 x 195

Napisz opinię

Kontenerek EASY

Kontenerek EASY

Okres gwarancji: 2 lata 
Produkt do samodzielnego montażu.