Łóżko piętrowe EASY ( duże )

Dostępność: Produkt dostępny

Termin realizacji:   3-4 tygodnie

Cena:

1 390,00 zł

Wymiary produktu (dług. / szer. / wys.)

210 / 100 / 183 cm


*Podstawowym kolorem tego mebla jest kolor biały. Zmiana koloru podstawowego na inny jest możliwa po potwierdzeniu z Producentem. Zadzwoń: 607 580 573 lub napisz: info@malii.pl

**Kolor dodatków można wybierać dowolnie według własnego uznania bez kontaktu z Producentem.

Okres gwarancji: 2 lata 
Produkt do samodzielnego montażu.

Więcej szczegółów

Łóżko piętrowe EASY (duże) ze stelażem to produkt stworzony z myślą o realizowaniu marzeń, jakie sami mieliśmy w dzieciństwie, by spać na „piętrze”. Szerokie elementy konstrukcyjne w całości wykonane z drewna oraz mocne złącza młoteczkowe tworzą bardzo stabilną i solidną konstrukcje. Powierzchnia spania to 90x200 cm. Oferta nie obejmuje materacy. 


Łóżko piętrowe EASY w każdej chwili można rozłożyć na dwa niezależne, pojedyncze łóżka. Szczególnie jest to przydatne, gdy nasze dzieci dorastają i jest potrzeba zorganizowania nowej przestrzeni. 

Płaskie szczeble drabinki to bezpieczeństwo i wygoda dziecka korzystającego z górnego łóżka. Konstrukcja łóżka umożliwia zmianę położenia drabinki lewo/prawo. To szczególne wygodne rozwiązanie, w przypadku gdy musimy zmienić układ przestrzenny w pokoju dziecka. 


Mimo i tak dużych rozmiarów mebla, przewidzieliśmy możliwości dodatkowego podniesienia łóżka górnego łóżka. Rozwiązanie to kierujemy do szczególnie wysokich rodziców, chcących mieć wygodny dostęp do dziecka na dolnym łóżku. Po zastosowaniu uppera (specjalnego łącznika ) zwiększamy przestrzeń miedzy łóżkami aż o 9 cm. Przestrzeń między łóżkami licząc od dolnej krawędzi ramy górnego łóżka do krawędzi górnej ramy dolnego łóżka wynosi 72 cm. Po zastosowaniu łącznika mamy już 81 cm !

Ozdobne tabliczki to miejsce na imię dziecka lub też inne twórcze pomysły w wykonaniu naszych dzieci. Do każdego łóżka dołączamy niewielką ilość bezpiecznej farby w wybranym kolorze, którą z udziałem dzieci można wypisać na tabliczkach imiona, zdrobnienia, pseudonimy, inicjały,...


Do łóżka można dokupić głęboką i przestronną szufladę̨. W przypadku, gdy zdecydujemy się̨ na ustawienie mebla na smrodku pokoju lub wezgłowiem do ściany, szuflada, która posiada dwa „przody” pozwala na funkcjonalne korzystanie z niej po obu stronach łóżka, przy jednoczesnym zachowaniu walorów estetycznych.

Materiał
100 % lite drewno sosnowe,

Wybarwienie
włoskie ekologiczne farby wodne, możliwe wszystkie warianty kolorystyczne z palety kolorów,

Stan produktu
produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu, w komplecie znajdują się wszystkie potrzebne elementy do składania oraz instrukcja

Wymiary produktu (dług. / szer. / wys.)

210 / 100 / 183 cm


Wymiary zewnętrzne paczek (dług. / szer. / wys.)

2000 x 180 x 170

2000 x 180 x 125

900 x 450 x 175

900 x 340 x 150

Oceń 
27-10-2017

Figulka

Zakupy z firmą Vossti to sama przyjemność! Kontakt rewelacyjny, przesyłka ekspresowa! Wszystko jest fantastyczne- solidne i bardzo estetyczne ;-) Dziękuję za miłą obsługę i szybką realizację zamówienia! Pozdrawiam!

  Oceń 
  27-10-2017

  Kropelka112

  Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym, przesyłka dotarła zgodnie z umową. Jakość łóżka bez zastrzeżeń. Pełen profesjonalizm

   Oceń 
   27-10-2017

   budget-lodz

   Transakcja przeprowadzona wzorowo. Produkt zgodny z opisem, bardzo solidnie wykonany, ładniejszy niż na zdjęciach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru i dziękujemy. Pełen profesjonalizm Polecam!

    Napisz swoją opinię!

    Napisz opinię

    Łóżko piętrowe EASY ( duże )

    Łóżko piętrowe EASY ( duże )

    Okres gwarancji: 2 lata 
    Produkt do samodzielnego montażu.