Łóżeczko / tapczanik EASY

Dostępność: Na stanie

Termin realizacji:   3-4 tygodnie

Cena:

499,00 zł

690,00 zł brutto

-27.681%

Promocja
Wymiary produktu (dług. / szer. / wys.)

150 / 80 / 95 cm


*Podstawowym kolorem tego mebla jest kolor biały. Zmiana koloru podstawowego na inny jest możliwa po potwierdzeniu z Producentem. Zadzwoń: 607 580 573 lub napisz: info@malii.pl

**Kolor dodatków można wybierać dowolnie według własnego uznania bez kontaktu z Producentem.

Okres gwarancji: 2 lata 
Produkt do samodzielnego montażu.

Więcej szczegółów

Łóżeczko / tapczanik EASY to, jak sama nazwa mówi, mebel wielofunkcyjny. Wymiary spania 70 x 140 cm czynią z niego mebel większy od typowego łóżeczka dziecięcego. Jednakże te większe gabaryty pozwalają wydłużyć korzystanie z mebla często aż do wieku szkolnego dziecka.

W zależności od wieku dziecka  jest możliwość regulacji wysokości położenia materaca. Kiedy dziecko jest jeszcze małe to spanie możemy ustawić na najwyższym poziomie, co znacznie ułatwi rodzicom dostęp do malucha, natomiast wraz z wiekiem możemy je opuszczać, aby dziecko nie próbowało wydostać się z łóżeczka bez naszej wiedzy. W przypadku dzieci już chodzących dużym ułatwieniem dla swobodnego ich poruszania się jest możliwość wyjęcia dwóch szczebelków z barierki zabezpieczającej. Obie barierki posiadają taką funkcję, co dodatkowo zwiększa funkcjonalność mebla. Dla dzieci starszych, przewidzieliśmy możliwość zdjęcia jednej lub obu barierek zabezpieczających. To rozwiązanie obok swej funkcjonalności ma też wymiar estetyczny – otrzymujemy bowiem nową bryłę mebla, przez co wystrój i wygląd pokoju dziecka nabiera też nowego wyrazu. 

Do łóżeczka możemy dokupić przestronną szufladę o głębokości ok. 18 cm.  Szuflada posiada dwa „przody” co daje nam możliwość funkcjonalnego korzystania, wtedy gdy zdecydujemy się na ustawienie mebla na środku pokoju. Na łóżeczku sprawnie i bezpiecznie możemy zamontować przewijak. W przypadku częstej potrzeby przewijania dziecka, wymiary łóżeczka pozwalają wyjąć dziecko z łóżeczka bez konieczności zdejmowania przewijaka. Na szczytach mebla możemy zamontować jeden lub dwa funkcjonalne wiszące pudełka, w których z powodzeniem możemy przechowywać środki higieniczne lub też zabawki naszego maluszka. 


Oferta nie obejmuje szuflady, materaca, przewijaka oraz wiszących pudełek - te elementy można znaleźć w naszym sklepie jako osobną propozycję.

Materiał
100 % lite drewno sosnowe,

Wybarwienie
włoskie ekologiczne farby wodne, możliwe wszystkie warianty kolorystyczne z palety kolorów,

Stan produktu
produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu, w komplecie znajdują się wszystkie potrzebne elementy do składania oraz instrukcja

Wymiary produktu (dług. / szer. / wys.)

150 / 80 / 95 cm


Wymiary zewnętrzne paczek (dług. / szer. / wys.)

1430 x 760 x 80

980 x 830 x 100

Napisz opinię

Łóżeczko / tapczanik EASY

Łóżeczko / tapczanik EASY

Okres gwarancji: 2 lata 
Produkt do samodzielnego montażu.